Najnovšie 8d Abstraktné City Building Stenu papier nástenná maľba 3D Jednoduché Zlato Tapety samolepka papier Pre Obývacia izba Pozadí Nástenné Maľby

Nový produkt

€18.77

€32.36

-42%

Štítky:

zlato mramoru tapety, 3d wallpap, lepidlo kontakt papier, wallpap, spálňa tapety na steny, tropic tapety, zlato samolepiace tapety, tapeta pre lôžková izba, kontakt papier, dekor domov stenu papier

Ak chcete byť distribútora vo vašej krajine, neváhajte nás kontaktovať.

(1) pamätám si na poznámka nás

vaše detail steny veľkosť:šírka a

výška. (2)Môžeme robiť akúkoľvek veľkosť, nástenná maľba je prispôsobený podľa veľkosti, prosím, miesto aby si pozrite nasledujúce metódy výpočtu: 1 množstvo=1 štvorcový meter, aby množstvo=šírka (m) *výška (m) ( napríklad:steny veľkosť: 3,5 m výška*2.7 m šírka=9.45 štvorcových metrov, takže by ste mali kúpiť 10 množstvá).

(3) Ak si kúpite len 1 množstvo, pošleme von veľkosť:70cmx140cm, Prosím, vedieť.

(4) nástennú maľbu, tapety nie je samostatne-adhisive, takže je potrebné kúpiť tapety lepidlo-vložiť z miestnom obchode.

(5) Rôznych materiálov, sa budú líšiť lookings(účinky).

(5)Koľko kusov dostanete sa podľa vašich ŠÍRKA veľkosť:

(6) Ako nainštalovať(budeme cut pre vás najlepšie, takže je veľmi ľahko nainštalovať):

Vracia: V prípade, že ste dostali chybné položky, má objednávateľ do 3 dní od dátumu prijatia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle.Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku.Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis.V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie.Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.Zákazník uspokojivé: neváhajte a kontaktujte nás kedykoľvek pred a po kúpe; zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.Sme späť náš záväzok s vynikajúce služby, 100% plná peniaze späť a záruka spokojnosti.Ponuka S Dôverou!Poznámka:s cieľom zabezpečiť prijatí vašej objednávky s bez dane alebo nižšie dane pri dovoze , budeme deklarovať ho ako darček, ale s nižšou hodnotou ,ak akýchkoľvek dovozných poplatkov, poplatkov sú kupujúceho zodpovednosti.

Ak sa vám páčil produkt , ale nie ich nájsť v Sme obchod , prosím, nebojte sa .Pretože mám mnoho výrobky nie sú v zozname na webovej stránke ešte .Ja vám dám môj najlepší servis , sme výrobky pochádzajú priamo z číny factory. 100% kvalitná!Najnižšie Ceny.Môžeme vás poslať katalógu, tak sa môžete predávať na svojich webových stránkach a budeme vám posielať položky do svojich zákazníkov priamo.

1. Kupujúci: Ahoj , predávajúci , som nedostal môj balík, čo sa deje ?Prečo nemôžem sledovať sledovacie číslo zásielky?Je to neplatné?Predávajúci: dobrý deň, priateľ, sme poslali na post , možno budú musieť urobiť nejaké pracovného procesu.A ešte si odovzdávať informácie. 2. Kupujúci: Ahoj , predávajúci, Môj balík zasekol v colných, nemal ju pustite ma, nemôžem si to , Teraz som si otvoriť sporu.Predávajúci : je mi Ľúto , ale všetky dodatočné dane na colné sú kupujúci je zodpovedný za všetky môžeme robiť, je snažiť v našich silách, aby kupujúci, aby sa zabránilo dane , budeme známky nízke ceny na obale a poslať ako darček.O nás:

cena Cena show je pre za štvorcový meter
Druh Vinylové Tapety
Materiál 8D Hodvábneho Materiálu
Funkcia Plesne-Dôkaz
Poplatok Jednotky Usd/Roll
Štýl Moderné
Číslo Modelu A20180705025
Názov Značky Bacaz
Vzor Geometrický Vzor
Veľkosť do remember to leave detial size to us
Použitie Posteľná Bielizeň Izba
Umývateľný vodotesný/odolný/nažive/real
Vinylové Tapety Typ Papier Späť Vinylové Tapety
Povrchová Úprava Reliéfne

Súvisiace produkty