1899 Indian head centov mince kópia

Nový produkt

€1.06

€1.52

-31%

Štítky:

občianska vojna fotografie tváre, ck bradley topsy sukne, zahŕňa konzoly samsung, prípade luxusné lg power 2, ck hodinky cena dubaj, zahŕňa klip samsung s8, prípade luxusný 3 1 xiao, civilizácie 4 torrent, zahŕňa cogim vianoce

Doprava

1. Tovar bude dodaný v priebehu 1-3 pracovných dní po tom, čo sme overenie vašej platby.

2. Povedzte mi, prosím, vašu aktuálnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

3. Pred objednaním prosím, kontaktujte nás pre potvrdenie vášho prednostné zásielky metóda.Za normálnych okolností trvá 20-30 pracovných dní príchodu leteckou Poštou.

4. Niekedy by byť dlhšie, pretože zlé počasie, strata času v colné odbavenie.Tak prosím, trpezlivo čakať, keď nechcete prijímať položky na čas.Ak nechcete prijímať položky do tridsiatich dní, prosím, kontaktujte nás, a potom I vám pomôže sledovať.

Návrat Politiky

Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange.

Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky.

To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

Spätná väzba

Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité.Ak ste spokojní s položkami môžete objednať ,prosím zanechať 5 hviezd a pozitívnu spätnú väzbu.Ak nie ste spokojný s tým, že tovar, alebo služby ,kontaktujte nás, prosím, pred odchodom negatívne alebo neutrálne

spätná väzba.Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť.

Rok 1840 & Skôr
Štýl Imitácia Antické
Materiál Medi
Regionálne Funkcie Čína
technika ODLIEVANIE
Názov Značky Gyphongxin
1899 Indian head centov
Tému ľudia

Súvisiace produkty