Mini Wifi Kamera Full HD 1080P Home Security Videokamera Nočné Videnie Micro Kameru Detekcia Pohybu, Video voice recorder-Hlasový Záznamník

Nový produkt

€18.52

€26.46

-31%

Štítky:

cam mini wifi, kamera mini wifi, zvonček peephole wifi, kamera mini, mini peephole wifi, peephole smart wifi, dvr peephole wifi, fotoaparát peephole wifi, ip kamery, fotoaparát, wi fi

Funkcie s wifi: 1. Menšie WIFI/IP kamera,môže diaľkové monitorovanie kdekoľvek a kedykoľvek. 2. HD WIFI,zobrazovacie viac jasné,živšie farby. 3.Dve 5*8MM nočné videnie svetla,940 nm, Lampy,nočné videnie bez toho, svetlo a vzdialenosť môže až 5meters. 4.Podpora Vzdialenej aktivácii alarmu a vzdialené prehrávanie späť.

5. Zapnutie stráženia ,môžete nastaviť zariadenie, alarm.Môžete vybrať konkrétne alarmujúce času a priestoru, zabezpečiť, každá oblasť je chránená.

6.Vstavaný železa blok na zadnej kamery môžete priamo zladené s telefónom držiak pre ľahšiu inštaláciu.Najmenší WIFI kamera:

Veľkosť je len 3.1 X 1.1 X 3.8 cm, rozmer je len 24% z tradičných wifi kamery.Slim štruktúry, aby bolo veľmi výhodné pre utajovanie.V podstate môžete ho nainštalovať kdekoľvek bez toho, aby to byť videný.

Menšie& Lepšie Utajovanie.

Žiadna integrovaná batéria ,jednoducho pripojený na nabíjačku do auta, napájací zdroj alebo portable power bank dosiahnuť dlho pracovať.

Č. TF karty je potrebné pre Dlhé rozsah dohľadu.Avšak TF karty musí byť vložená ak chcete uložiť dohľad, videí a hrať späť.

Maximálna TF podpora kariet až 128 G.Kontinuálne nahrávanie 8G o 2 dni, 16 G o 4 dni, 32G o 8 dní; 64 G o 16 dní;128G o 32 dní.

Zoznam Balíkov:

1 x WIFI Kamera

1 x USB Kábel

1 x čítačka Kariet

1 x užívateľská Príručka

Vzdialený živé sledovanie:

Môžete na diaľku monitorovať váš domov, dieťa,pestúnka,autá z telefónu.Prístup na internet je k dispozícii, budete môcť zistiť, čo sa deje doma.Zaistiť bezpečnosť vašich rodinných príslušníkov a ochranu vašich cenností.

Podporuje všetky operačné systémy vrátane: IOS, Android, PC.

Diaľkový alarm funkcie:

Diaľkový alarm funkcie je možné nastaviť na vašom app, všetky anomálie sa poslať priamo do telefónu.Budete prvý vedieť, čo sa deje, takže nebudete chýbať nič životne dôležité.

Vzdialené prehrávanie funkcie:

Video záznam z TF kartu, môže byť výhľad na diaľku kedykoľvek a kdekoľvek, takže všetky nahrávky bude pre vás k dispozícii vždy, keď potrebujete.

Funkcia 10 Mini Kamera Mikro Kamera Malá Kamera
Funkcia 5 Slučky video Malá videokamera
Funkcia 9 Infračervené Nočné Videnie Micro Kameru Detekcia Pohybu DV
Objektívu (mm) 3.05-15.5 mm
Pôvod CN(Pôvodu)
Pripojenie IP/Bezdrôtové Siete
Názov Značky WGXXXC
Funkcia Najmenší fotoaparát 2,9 x 1.1 x 2.9 cm (1.1 x 0.4 x 1.1 v)
Funkcia 3 IR-CUT Nočné Videnie Mini Kamera
Funkcia 4 Detekcia Pohybu Mikro Kamera
Druh IP Kamery
Certifikácia ŽIADNE
High Definition 1080P(Full-HD)
Funkcia 7 DVR DV Videa, Nahrávanie Hlasu Zariadenia
Podporované Operačné Systémy No
Štýl Mini Kamera
Číslo Modelu XD Mini Videokamera tf karty
Funkcia 2 Full HD 1080P Mini Kamera Mikro Kamera
Funkcia 6 Použitie v auto, domov, garáže, továrenského, dokonca aj na veľké udalosti
Funkcia 8 XD IR-CUT Mini Kamera Najmenšie 1080P Full HD Videokamera

Súvisiace produkty