2 Ks Medi-červená Humbucker Snímač Doskou Pre TL Štýl Elektrické Gitary Náhradné diely/ zo železa

Nový produkt

€4.11

Štítky:

humbucker auta, keramické humbucker, diy pickup, humbucker červená, gitara vyzdvihnutie červená, nikel pickup, Yibuy, vyzdvihnutie nastaviť, kryt pickup, vyzdvihnutie červená

Materiál: železo, Farba: Meď-červená Veľkosť: Ako je znázornené na fotografii Balík obsahuje: 2 x Vyzdvihnutie Doskou

Oznámenie pre nákup príslušenstvo elektrické gitary

Pretože tam je tak veľa rôznych druhov elektronických gitarové príslušenstvo s vynikajúcou veľkosti a dodávateľov pre tento tovar sa líšia, spýtajte sa, prosím presnú veľkosť predajcovia priamo.Prosím zmerajte si veľkosť presne a potom dajte nám vedieť.Predávame iba podľa veľkosti uvedené sami v objednávke.

O veľkostiach

Pretože existuje veľa rôznych druhov gitary náhradné diely a príslušenstvo.Veľkosti obrázkov pre výrobky, ktoré potrebujete presnú veľkosť, aby sa zmestili na gitary boli uvedené.Prosím, potvrďte svoju veľkosť starostlivo pred objednávky.Niektoré prípustné chyby v určenom rozsahu by sa tam vzhľadom na rôzne opravy a chyby merania.

O farebný rozdiel

Všetky výrobky by mali byť fotografovať na mieste!Vzhľadom k streľbe svetla a rôznych obrazovkách, atď, fotografie farby by byť trochu odlišné od skutočných produktov.Všetky farby by mali podľa reálnych len na produkty.

O dodávky

Tovar by mal byť zaslané do 5-7 pracovných dní po tom, ako sme dostať svoje objednávky.

O veľkoobchod

Sme predávať len gitara, súčasti a príslušenstvo, a váš dotaz pre všetky veľkoobchod detaily by mali byť veľmi vítané a najvýhodnejšia cena by mala poskytovať.

Názov Značky QHX
Materiály žehlička
Miesto Pôvodu Čína
Druh Humbucker Doskou
Názov Produktu Vyzdvihnutie Doskou
Číslo Modelu SYQDB-TLD-2
Veľkosť As shown in Photo
Farby žehlička
Hmotnosť 24g/piece

Súvisiace produkty