YJZT 13.4 X 12.6TYP Dope JDM Vinyl Kotúča, Auto Nálepky Krásnej Malej Ruky Čierna/Strieborná C26-0210

Nový produkt

€0.88

€1.47

-41%

Štítky:

žlté výstražné nálepky, červené upozornenie lano, dope t tričko, candl výstražné nálepky, červené výstražné nálepky, modrá čiara nálepky, auto polície nálepky, odtlačkový polície, dope nálepky, čierny dievča magic

YJZT 13.4 X 12.6TYP Dope JDM Vinyl Kotúča, Auto Nálepky Krásnej Malej Ruky Čierna/Strieborná C26-0210

Tento výrobok je zložený z troch častí.Horná vrstva je transparentný prenos film, stredná vrstva je hlavné telo, v spodnej časti je dno film.

Vložiť Nástroje : C loth, Stierkou alebo Kreditnej Karty.Vložiť Krok : 1.Bude auto telo čisté, a udržať auto telo suché. 2.Prosím, uistite sa, vložiť polohy a pomaly vložiť, vložiť zároveň, prosím, použite nástroje na nálepke škrabanie ploché, Kým film boli zbúraný. 3.Potom prilepte po opakovanom poškriabaniu a stlačením, a potom pomaly trhať priehľadný film. 4.Stlačte slzný film po nálepky, Až ploché,Nenechajte auto nálepky a mať žiadnu fyzickú rozluku alebo výstupky. 5.V prípade podmienok, môže mierne teplom, aby sa zabezpečilo, že nálepky môže byť lepšie a viac pevne prilepené v aute telo.Poznámka: Prosím, umyť vaše auto v 2-3 dni, ďakujem!

Položka Výška 12.6cm
Druh Materiálu Vinyl
Kategória Nálepky
Nálepky auto nálepky
Balenie Nie Zabalené
Umiestnenie Nálepky Celé Telo
Položka Šírka 13.4cm
Typ Nálepky Kreatívne Nálepky
Model Iné
Dizajn Slová
Názov Modelu C26-0210
Farba Čierna/Strieborná
Položka Priemer 0cm
Položka Dĺžka 0cm
Položka Druh Nálepky
Názov Značky YJZT
Druh Lepiť Nálepky

Súvisiace produkty